SMF - Just Installed!

Autor Wątek: Crossfit  (Przeczytany 663 razy)

Lusia

• Newbie
  • *
Crossfit
« dnia: Listopad 18, 2016, 12:22:39 pm »
Ktoś tu ćwiczy crossfit? Bardzo mnie to ostatnio interesuje, ale sama nie wiem czy to dla mnie. Filmiki w internecie wyglądają jakby to było bardzo CIĘŻKIE dla dziewczyn ;) Dajcie znać!

Ignacy

• Newbie
  • *
Odp: Crossfit
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 18, 2016, 12:34:03 pm »
No co Ty! Internety kłamią, ja crossfit trenuję już któryś rok, bardzo dobry sport i powiem Ci szczerze, że w mojej grupie jest bardzo dużo dziewczyn. Zaczyna się od takich podstaw, że nie ma się czego bać! Dopiero z czasem, można się brać za takie zaawansowane ćwiczenia, kóre sa pokazane pewnie w internetach, bo podstawami nikt się nie chwali :D

Polecam ci Crossfit !

Anasis

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 18, 2016, 12:35:43 pm »
Ja byłam raz na crossficie, ale kurcze... trener chyba zapomniał, że jestem pierwszy raz i robiłam wszytsko jak reszta grupy, która zdecydowanie nie była tam pierwszy raz. Myślałam, że padnę na pysk! No i oczywiście tak mnie to zniechęciło, że już później nie byłam.

Dlatego moja rada brzmi: przypominaj że jesteś nowa!!!!

Ignacy

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 18, 2016, 12:45:43 pm »
Kurcze, to nie dobrze... To nie powinno mieć miejsca. U nas są grupy dopasowane do poziomu zaawansowania, a mimo to jak komuś nie pasuje godzinowo i idzie do innej grupy to trener daje ćwiczenie alternatywne, dla kogoś kto może sobie nie poradzić z tym dla zaawansowanych. I osoby nowe zawsze są gdzies na przodzie i jako pierwsze, żeby wiedziały, że nie sa zostawione same sobie.

Niemniej, jeśli na jakimkolwiek grupowym treningu czujemy, że tempo czy poziom ćwiczeń nie jest dobry dla nas to należy o tym powiedzieć. I nie bać się! W takich grupach fajne jest to, że wszyscy to osoby ćwiczące i dobrze wiedzą, że nie każdy musi dawać radę, szczególnie na pczątku, więc nie ma się co wstydzić, bo oni nawet chętnie pomogą, jeśli trener czy instruktor akurat zajmuje się kimś innym!

Anasis

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 18, 2016, 12:52:28 pm »
Kurcze, jak tak piszesz to aż żałuję, że nie powiedziałam nic. No ale jednak bardzo się wstydziłam, to były moje początki, więc nie wiedziałam jak oni by zareagowali i czy trener by się nie wkurzył, że mu rozwalam zajęcia  :-[ No ale może jeszcze dam szansę crossfitowi :)

Lusia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 18, 2016, 12:54:12 pm »
Dobrze wiedzieć! Ja właśnie chciałabym iść, bo to takie bardzo ogólnorozwojowe, ćwiczy się praktycznie wszytsko na raz! No i też widziałam właśnie, że efekty są mega dobre! ;D

Danka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 21, 2016, 01:17:59 pm »
Polecam! Kilka razy się już wybrałam i to jest super, a energia po tym jest nie do opisania! 100x tak!  ;D

Adamus

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 21, 2016, 03:22:22 pm »
Crossfit jest najlepszy! Mówię wam, jak się komuś nie spodobbało, to znaczy że trener był do DE.

piotrek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 30, 2017, 01:54:04 pm »
Crossfit jest dla mięczaków. Najczęściej tak mówią ludzie, którzy nigdy nie uprawiali tego sportu. Moim zdaniem Crossfit jest dużo lepszą aktywnością fizyczną niż np. podnoszenie ciężarów. Świetnie modeluje męską sylwetkę, a do tego poprawia ogólną sprawność fizyczną. Część moich znajomych z siłowni nie jest wstanie tak poruszać się jak ja.

Crossfit to dla mnie uzupełnienie do moich treningów piłkarskich. Niestety większość piłkarzy nie wie jak trening siłowy jest ważny dla nich. Crossfit to większa siłą, lepsza koordynacja, większa szybkość i wytrzymałość.

Crossfit to świetna opcja dla wszystkich, którzy chcą być po prostu sprawniejsi. Jeżeli chcesz schudnąć albo nabrać masy mięśniowej to Crossfit to idealne wyjście.