SMF - Just Installed!

Autor Wątek: Startujecie w zawodach?  (Przeczytany 157 razy)

piotrek

• Newbie
  • *
Startujecie w zawodach?
« dnia: Maj 30, 2017, 01:56:17 pm »
Ja ostatnio biegłem w moim pierwszym ulicznym biegu na 10 kilometrów. Zająłem 43 miejsce na 192 osoby. Mój czas to 42:18 Myślę, ze dobry wynik jak na pierwszy raz. Niestety było prawie 30 stopni w cieniu i cieszę się, że nie zszedłem z trasy. Chociaż na 8 kilometrze było blisko.

artur

• Administrator
  • Jr. Member
Odp: Startujecie w zawodach?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 01, 2017, 02:00:03 pm »
Czas wręcz rewelacyjny jak na pierwszy raz i warunki ;)

rerube

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 19, 2017, 06:30:59 am »
Oj chciałbym w takim tempie przebiec dychę. Ja się nie czuję na takie zawody typowo biegowe na razie, chociaż chciałbym się przygotować do dłuższych dystansów. Ostatnio startowałem jednak w runmageddonie i szczerze polecam, bo zabawa i panująca tam atmosfera robi wrażenie i daje sporo pozytywnej energii na długo :)

tsuneda

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2017, 01:56:41 pm »
Wielkie gratulację! Ja ostatnio byłem na Garmin Iron Triathlon w Elblągu i była bardzo dobra pogoda do biegów - nie za gorąco, nie za zimno. Niestety jeden mężczyzna zasłabł w wodzie i zmarł :( Ja biegłem na dystans 1/4 IM i było ciężko, ale dałem radę!

artur

• Administrator
  • Jr. Member
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 27, 2017, 01:51:31 pm »
Niestety niektórzy przeceniają swoje możliwości, a czasami warto odpuścić. Szczególnie w takiej pogodzie. W mojej miejscowości ostatnio również zmarł mężczyzna w biegu ulicznym organizowanym przez jego zakład pracy. Dla osób trenujących 10 kilometrów może wydawać się mało, ale to naprawdę długi dystans.