SMF - Just Installed!

Autor Wątek: Jestem ciekawa czy macie zwierzaki i jak je traktujecie  (Przeczytany 56 razy)

Asia89

• Newbie
  • *
Jestem ciekawa czy macie zwierzaki i jak je traktujecie
« dnia: Maj 29, 2017, 02:17:29 pm »
Przepraszam, że zaczynam od razu od takich kontrowersyjnych tematów, ale muszę to napisać.

Osobiście uważam, że nie powinno się trzymać psów i kotów w mieszkaniach.

Wiem, że dal nie których może to się wydać szokujące, ale nawet osoby, które naprawdę dbają o swoich pupili nie powinny decydować się na zwierzaka w bloku.

U mojej babci na wsi zarówno psy jak i koty mogą chodzić gdzie chcą i wydaje mi się, że tam są naprawdę szczęśliwe. Oczywiście trzeba wziąć uwagę na to, że tam karmi je moja babcia, która im niczego nie żałuje.

majkaolbrecht

• Newbie
  • *
Odp: Jestem ciekawa czy macie zwierzaki i jak je traktujecie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2017, 02:52:27 pm »
Absolutnie się nie zgadzam. Nasz pies wyprowadzany jest 3x dziennie. Rano przez mojego chłopaka, po pracy ja go wyprowadzam, a wieczorem wychodzimy w trójkę. Czasami nasze spacery trwają nawet kilka godzin gdy idziemy do parku.

Wszystko to kwestia odpowiedniej organizacji.

artur

• Administrator
  • Jr. Member
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2017, 01:00:04 pm »
Sam mam dwa psy i trzy koty, które mogą sobie spokojnie chodzić tam gdzie chcą, bo mieszkam z dala od "cywilizacji". Myślę, że fakt, że mogą chodzić tam gdzie chcą bardzo je uszczęśliwia ;)

Fistaszka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 29, 2017, 01:32:14 pm »
Ja ma trzy kotki i traktuję je jak własne dzieci. Bo zwierzęta są dla mnie jak członkowie rodziny.