SMF - Just Installed!

Autor Wątek: Jak ma na imię wasz kiciuś?  (Przeczytany 172 razy)

mikaell

• Newbie
  • *
Jak ma na imię wasz kiciuś?
« dnia: Kwiecień 24, 2017, 08:25:42 pm »
Mój ma na imię Teofil. Brzydkie imię, ale nie ja je wybrałam. Jak będę w domu to wrzucę jego zdjęcie, bo jest cudny

Asia89

• Newbie
  • *
Odp: Jak ma na imię wasz kiciuś?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2017, 02:20:17 pm »
Ja mam dwa koty, ale mieszkają u mojej babci. Jeden to Puri, a drugi to Rudy.

Dostałam je w spadku od takiej starszej Pani, która mieszkała na parterze i, której zdrowie nie pozwalało na dalszą opiekę. Gdy dowiedziałam się, że mają trafić do schroniska to poprosiłam swoją babcię o ich przygarnięcie.

Moje dwa mieszczuchy początkowo bały się wszystkiego, ale teraz rządzą całym gospodarstwem dziadków.

artur

• Administrator
  • Jr. Member
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2017, 01:01:26 pm »
Moje koty to pasiasty, czarny chudy i czarny gruby :) U mnie w domu z jakiegoś powodu nie nadawaliśmy imion kotom. Zresztą te koty są "nasze" tylko gdy przychodzą się najeść ;)

gieema

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 05, 2017, 11:04:48 am »
Ja mam jednego i myślę nad kupieniem mu do towarzystwa kolegi. Myślę, żeby przespacerować się do schroniska po kota, ale trochę się boję, że nie będzie potrafił się zachować u mnie w domu.

artur

• Administrator
  • Jr. Member
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 05, 2017, 03:59:40 pm »
Polecam. Jeden z moich psów jest ze schroniska. Mamy go od małego i nie ma z nim żadnych problemów.

Wiem, że pies to nie kot, ale z kotami jest tak, ze jeżeli będziesz dawać im jedzenie to ich serce będzie Twoje ;) Niestety nie wiem jak sobie poradzisz z nawykami, bo nie każdy kot będzie wiedział jak się zachować w domu.

Fistaszka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 29, 2017, 01:30:44 pm »
Ja mam trzy koty - trzy dziewczynki. 3 letnią Gabi, 2 letnią Otylkę i 2 tygodniową Kruszynkę.