SMF - Just Installed!

Autor Wątek: Dieta witariańska a trądzik  (Przeczytany 120 razy)

mikaell

• Newbie
  • *
Dieta witariańska a trądzik
« dnia: Kwiecień 24, 2017, 08:23:05 pm »
Od jakiegoś czasu borykam sie z trądzikiem. Problem zaczął się w pierwszej liceum i teraz mam już taki problem, że makijaż mi już nie pomaga. Boję się, że zostaną blizny. Ostatnio czytałam o diecie witariańkiej i o jej wpływie na naszą cerę. Ktoś z was może jest na tej diecie i wie, czy jest ona bezpieczna. Fajnie byłoby poznać opinie ludzi, którzy mieli podobny problem co ja. Pozdrawiam, cieplutko Kasia

Asia89

• Newbie
  • *
Odp: Dieta witariańska a trądzik
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2017, 02:14:18 pm »
Najważniejsze to nie jeść nabiału w żadnej w formie. Nabiał to silny alergen i większość ludzi ma problemy ze skórą głównie przez żółty ser. Niestety jeśli masz problemy z cerą to jest to najlepsze wyjście!

artur

• Administrator
  • Jr. Member
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 30, 2017, 12:13:39 pm »
Zgadzam się z Asią. Na problemy z trądzikiem najlepsze są zmiany w diecie. Rezygnacja z nabiału to jak najbardziej dobry pomysł.

Fistaszka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 29, 2017, 12:35:05 pm »
Na pewno warto się w tej kwestii skonsultować ze specjalistą ds żywienia. On może podać dokładne produkty, których należałoby unikać. Potem warto by mieć jakieś swoje źródło ze sprawdzonymi przepisami na tego typu dolegliwości. Na pewno powinniście znać serwis o nauce gotowania, który znajdziecie na mrchef.pl/misja. Oprócz dobrych i sprawdzonych przepisów, dostarczą Wam do domu wszystkie niezbędne składniki orz mogą Wam ułożyć plan na cały tydzień.