SMF - Just Installed!

Autor Wątek: Coś na początek  (Przeczytany 557 razy)

Anasis

• Newbie
  • *
Coś na początek
« dnia: Listopad 18, 2016, 12:17:29 pm »
hey!

Chciałabym zacząć swoja przygodę, ze zdrowym trybem życia. Nie mam czasu na siłownię, więc chciałabym ćwiczyć w domu. Czy polecacie coś na początek, co mnie nie zdemotywuje? :)

Lusia

• Newbie
  • *
Odp: Coś na początek
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 18, 2016, 12:19:51 pm »
Ja też niedawno dopiero zaczęłam i trochę już popróbowałam ćwiczeń. Też nie chodzę na siłownię- choć czas mam, ale się wstydzę póki co.

Ja robię głównie ćwiczenia na całe ciało, żeby spalać i rzeźbić jednocześnie. I polecam bardzo Ci ćwiczenia z Mel B.

Tu taka całkiem fajna cała playlista :)

Anasis

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 18, 2016, 12:20:45 pm »
O super, dużo o niej słyszałam dobrego i podobno efekty fajne. Na pewno wypróbuję.

A czy ktoś poleci coś jeszcze?

DawidPower

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 18, 2016, 01:09:45 pm »
Hej!

Ja polecam przejść się na siłownię i niczego się nie bać i nie wstydzić. Tam dostaniesz dawkę motywacji, a grupa zadba o to żebyś się nie poddała. Sam prowadzę różne zajęcia i to naprawdę super sprawa i niesamowita energia, która lata w powietrzu!

Nie daj się strachowi! Niestety ale fakty są takie, że większość osób, która decyduje się na ćwiczenie w domu, po pewnym czasie odpuszcza i wymyśla sobie najróżniejsze wymówki. Oczywiście chcę wierzyć, że z Tobą jest inaczej, jednak jeśli szczerze sobie odpowiesz, że możesz zrobić tak samo, to tym bardziej pędź zapisać się na zajęcia grupowe na siłowni!

Lusia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 18, 2016, 01:11:55 pm »
Ale jak ktoś nie ma czasu.... :-\

DawidPower

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 18, 2016, 01:17:17 pm »
1. "nie mam czasu" to wymówka! Najgorsza chyba z możliwych.

2. Szczerze? Jaka jest różnica czy poświęcasz godzinę na trening w domu, czy godzinę na zajęcia na siłowni? - Odpowiedź "dojazd to strata czasu"- to kolejna wymówka, bo:

3. Wystarczy dobrze zorganizować sobie czas. Dla chcącego nic trudnego. Tylko, że niestety mało kto umie naprawdę dobrze zarządzać swoim czasem, bo polaczki wolą narzekać niż zajrzeć do internetu jak rozplanować swój czas.

4. Większość zajęć trwa 45 minut. - i to jest 45 minut intensywnych ćwiczeń, bo w grupie zawsze tempo jest wyższe niż kiedy ćwiczy się samemu.

Same plusy, a jak sa jeszcze jakieś wymówki, wątpliwości itp to niestety tego nie przejdę "przez internet", bo to typowo polaczkowe narzekanie i marudzenie, że się nie da, że bez sensu i że się boimy.

Anasis

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 18, 2016, 01:21:14 pm »
Chciałam napisać, że nawet jeśli znajdę czas to i tak się wstydzę. Ale pewnie też mi powiesz, że to wymówka  >:(

Alicjuszka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 18, 2016, 01:33:25 pm »
O jeju, ale po co komu byłoby takie forum i motywowanie się, gdyby to wszytsko było na siłowni? Ja chodziłam na różne zajęcia, jednak najbardziej lubię ćwiczyć w domu, bo to właśnie wtedy robię to na co ja mam ochotę, a nie to co ktoś mi narzuca.

I nie zgodzę się też  z tym, że na siłowni się ćwiczy ciężej, bo np u mnie to zalezy od dnia. Choćbym była w najlepszej grupie na świecie, to podczas okresu dam z siebie ledwo 50%. Ale facet tego nie zrozumie. Poza tym cenię sobie ten komfort, że po ćwiczeniach mogę iść do swojej wanny.... Poza tym, to chyba temat na inny wątek "siłownia czy ćwiczenia w domu" a nie tu, gdzie dziewczyna chciała propozycję ćwiczeń. Więc SIO STĄD  ;D

Moje propozycje:

- i wszystkie ćwiczenia z tego kanału

- różne jej ćwiczenia ;)

Danka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 21, 2016, 01:17:06 pm »
Ja raczej ćwiczę na siłowni, bo w domu ciężko mi się zabrać, ale jak jeszcze udawałam, że robię coś w domu to właśnie mel B robiłam. Czasem Chodakowską, ale jakoś mi się ona nudziła.