SMF - Just Installed!

Autor Wątek: Jak telefony wpływają na nasze zdrowie?  (Przeczytany 482 razy)

artur

• Administrator
  • Jr. Member
Jak telefony wpływają na nasze zdrowie?
« dnia: Listopad 15, 2016, 08:23:16 pm »
W czasach, w których coraz więcej czasu spędzamy wpatrzeni w ekrany naszych urządzeń warto wiedzieć jak to wpływa na nasze zdrowie. Okazuje się jednak, że urządzenia mogą być bardzo przydane, ale niestety mogą też oddziaływać w sposób negatywny na nas. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w poniższym artykule:

http://healthadvices.eu/pl/czy-telefony-komorkowe-sa-szkodliwe/

Jestem ciekawy, czy zauważyliście jakieś negatywne zmiany w swoim zdrowiu spowodowane korzystaniem z urządzeń mobilnych?

Natalia

• Newbie
  • *
Odp: Jak telefony wpływają na nasze zdrowie?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2016, 01:18:08 pm »
Nigdy nie zastanawiałam się nad negatywnym wpływem urządzeń na nasze zdrowie... Może nie powinnismy się tym przejmować? W końcu wszystkie urządzenia są dopuszczane do użytkowania i nie powinny stanowić dla naszego zdrowia jakiegokolwiek zagrożenia. Jak do tej pory nie zauwazyłąm u siebie niczego co mogło by mnie zaniepokoić w związku z uzytkowanie urzadzeń typu komórka czy komputer.

Zygi

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 16, 2016, 01:26:21 pm »
eee.... szczerze? CO W TYCH CZASACH JEST ZDROWE?! I NIE SZKODLIWE?! no chyba nic. Skoro jedzenie jest modyfikowane tak, żebysmy szybciej schodzili z tego swiata, to telefony to pikuś!

Lusia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 18, 2016, 12:21:14 pm »
Zgadzam się z Zygim!

Asia89

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 29, 2017, 02:22:42 pm »
eee.... szczerze? CO W TYCH CZASACH JEST ZDROWE?! I NIE SZKODLIWE?! no chyba nic. Skoro jedzenie jest modyfikowane tak, żebysmy szybciej schodzili z tego swiata, to telefony to pikuś!

Niestety nic nie jest w 100% zdrowe, a najmniej zdrowy jest nowoczesny tryb życia. Najważniejsze to jeść dużo surowych owoców i warzyw oraz spędzać czas na świeżym powietrzu.

gieema

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 05, 2017, 12:31:47 pm »
Nie wiem, czy telefony wpływają negatywnie na nasze zdrowie, ale na pewno wpływają negatywnie na nasze życie towarzyskie. Może i łatwiej nam jest skontaktować się z bliskimi, ale tak jakby oddalamy się od siebie.