SMF - Just Installed!

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Inne / Odp: Co polecicie dla kogoś, kto nie lubi wysiłku fizycznego, a musi spalić tłuszcz?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Milena_35 dnia Luty 05, 2018, 10:02:02 am »
Szybkie spacery na początek to dobry pomysł :). A nie lubisz naprawdę żadnych sportów? Nawet jazdy na rowerze, takiej wolnej? Może wspólnie ze znajomymi pograj w badgmintona
12
Szczerze o wszystkich dietach / Odp: Zdrowy styl życia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Milena_35 dnia Luty 05, 2018, 09:57:38 am »
Jeżeli ktoś chce schudnąć, bo zaniedbał się lub z innych powodów (ciąża, choroba) no to musi przejść na dietę, ale później nadal musi dbać o swoje zdrowie i utrzymywać zdrowe nawyki :)
13
Dla kochających bieganie! / Odp: Oddychanie przez nos
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Milena_35 dnia Luty 05, 2018, 09:53:28 am »
Należy wdychać powietrze nosem a wydychać ustami :) Na początku było mi trochę cięzko, ale teraz nie zwracam już nawet na to uwagi
14
Chill Out Room / Odp: Prezent dla 7 miesięcznego chłopca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oknodand dnia Styczeń 20, 2018, 04:41:08 pm »
powiem ci ze moja corcia mimo ze skonczyla roczek nadal niezbyt interesuje sie zabawkami, fascynuje ja natomiast to wszystko co sie \"wala\" po domu np. moje korale, pusta butelka po mineralnej, piloty, puste pudelko po kremie itp, to sa dopiero zabawki
15
Chill Out Room / Odp: Jakie sporty uprawiacie wogóle?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oknodand dnia Styczeń 20, 2018, 04:40:53 pm »
Jak mieszkałem w Polsce to skakałem na spadochronie. Wykonałem kilka skoków tzw. na linkę-muszę przyznać, że bardzo mnie wciągnął ten sport. Obecnie żyję poza granicami RP więc skoki odpadają. Próbuje wspinaczki oraz trekingu.
16
Chill Out Room / Odp: Co sądzicie o aplikacji Endomondo?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oknodand dnia Styczeń 20, 2018, 04:40:25 pm »
Większość ludzi ma obecnie smartfony. W każdej chwili można pobrać za darmo aplikację Endomondo i aktywować się z nią fizycznie. Można chodzić, wędrować, biegać, jeździć na rowerze, pływać, biegać po bieżni, jeździć konno, pływać kajakiem, czy co tam jeszcze komu przyjdzie do głowy. Endomondo zapamiętuje Twoje aktywności tworzac historię. Można mieć znajomych z całego świata, którzy będą Cię motywować do ruszania się, można brać udział w rywalizacjach często w ten sposób wspomagając różne fundacje. Endomondo jest dla każdego, nie tylko dla wyczynowców. A na prawdę pomaga w samodyscyplinie i wyrabia chęć rywalizacji sportowej.
17
Chill Out Room / Odp: Co myślicie o balach charytatywnych?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oknodand dnia Styczeń 20, 2018, 04:40:05 pm »
Od 5 lat chodzę na bal charytatywny. Bratanica ma zespół Downa i w jej ośrodku jest właśnie organizowany na rozbudowę i wyposażenie.
Co roku kwota zebranych pieniędzy an balu rośnie, a ośrodek powoli przypomina nowoczesny, doskonale wyposażony budynek.
Pracy jeszcze dużo, ale jestem jak najbardziej za!
18
Chill Out Room / Plotki o kobietach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ratiomop83 dnia Grudzień 14, 2017, 12:36:13 pm »
Społeczność nieraz niesłusznie przypisuje kobietą pewne etykietki. Najczęściej etykietke "dziweczki". Moja sprawa jest następująca: jestem dziewicą, lubię imprezy i dobrą zabawą, lubię wypić. Raz miałam gorszy dzień, trochę przesadziłam i przelizałam na imprezie 3 chłopaków. Nie miałam z tym problemu, bo jestem atrakcyjna. Od tego czasu chodzą o mnie plotki ,że jestem dziwką. Nigdy nawet z nikim nie spałam... Będąc pełnoletnią chyba mogą się całować z kim chcę? No błagam... Czy nie sądzicie, że tak pochopne oceny są krzywdzące...?
19
Koty / Odp: Jak ma na imię wasz kiciuś?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Itena dnia Grudzień 12, 2017, 01:11:13 am »
Nasz nazywa się "Hunter".
20
Chill Out Room / Powiększona tarczyca przy hormonach w normie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 88niebi dnia Grudzień 05, 2017, 12:26:14 pm »
Od dziecka mam niedużego wola tarczycy. Mama zawsze słyszała od lekarzy że trzeba to zbadać. Badania nigdy nic nie wykazywały. Teraz mam 25 lat i moja szyja wygląda tak samo. Kilka lat temu byłam u endokrynologa, hormony w normie, jedynie usg wykazało że tarczyca jest powiększona. Nie mam żadnych objawów ani niedoczynności, ani nadczynności. Był moment że tarczyca się pomniejszyła ale spędziłam kilka miesięcy nad morzem. Podejrzewam, że to tak dobrze na nią wpłynęło. Czy ktoś z was miał podobną sytuację i pozbył się powiększonej tarczycy?
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10