SMF - Just Installed!

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Chill Out Room / Jak zmienić konto na PlayStation 4
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 35inti dnia Luty 18, 2018, 06:34:51 am »
 Mam taki problem kupiłem sobir ps4 i grę star Wars battlefront 2 wszystko fajnie super kampanie ukończona no to sobie myśle ze czas podbijać świat multiplayer jednak konsola informuje mnie ze ze względu na ograniczenia wiekowe nie mogę grać (mam blokadę rodzicielska do 16 lat nie jest tak złe) no to poprosiłem tatę żeby zdjął te ograniczenia tak zrobił jednak tryb multiplayer był cały czas zablokowany. Wiec pogrzebanemu trochę w necie o okazało się ze w Europie konta mające poniżej 18 lat nie mogą korzystać z dodatkowej zawartości i gry online. I przechadzać do pytania czy po założeniu konta można zmienić wiek do niego przypisany. Nie chce mi się przechodzić jeszcze raz kampani i nabijać nagród w trybie arcade. Pomożecie ?
2
Chill Out Room / Tanie wizytówki gdzie zamówić
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 25gureso dnia Luty 16, 2018, 11:18:12 am »
Czy ktoś ma może doświadczenie w tej kwestii? Szukam niedrogiej drukarni, gdzie można zamówić profesjonalne wizytówki.
3
Inne / Odp: Co polecicie dla kogoś, kto nie lubi wysiłku fizycznego, a musi spalić tłuszcz?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Milena_35 dnia Luty 05, 2018, 10:02:02 am »
Szybkie spacery na początek to dobry pomysł :). A nie lubisz naprawdę żadnych sportów? Nawet jazdy na rowerze, takiej wolnej? Może wspólnie ze znajomymi pograj w badgmintona
4
Szczerze o wszystkich dietach / Odp: Zdrowy styl życia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Milena_35 dnia Luty 05, 2018, 09:57:38 am »
Jeżeli ktoś chce schudnąć, bo zaniedbał się lub z innych powodów (ciąża, choroba) no to musi przejść na dietę, ale później nadal musi dbać o swoje zdrowie i utrzymywać zdrowe nawyki :)
5
Dla kochających bieganie! / Odp: Oddychanie przez nos
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Milena_35 dnia Luty 05, 2018, 09:53:28 am »
Należy wdychać powietrze nosem a wydychać ustami :) Na początku było mi trochę cięzko, ale teraz nie zwracam już nawet na to uwagi
6
Chill Out Room / Odp: Prezent dla 7 miesięcznego chłopca
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oknodand dnia Styczeń 20, 2018, 04:41:08 pm »
powiem ci ze moja corcia mimo ze skonczyla roczek nadal niezbyt interesuje sie zabawkami, fascynuje ja natomiast to wszystko co sie \"wala\" po domu np. moje korale, pusta butelka po mineralnej, piloty, puste pudelko po kremie itp, to sa dopiero zabawki
7
Chill Out Room / Odp: Jakie sporty uprawiacie wogóle?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oknodand dnia Styczeń 20, 2018, 04:40:53 pm »
Jak mieszkałem w Polsce to skakałem na spadochronie. Wykonałem kilka skoków tzw. na linkę-muszę przyznać, że bardzo mnie wciągnął ten sport. Obecnie żyję poza granicami RP więc skoki odpadają. Próbuje wspinaczki oraz trekingu.
8
Chill Out Room / Odp: Co sądzicie o aplikacji Endomondo?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oknodand dnia Styczeń 20, 2018, 04:40:25 pm »
Większość ludzi ma obecnie smartfony. W każdej chwili można pobrać za darmo aplikację Endomondo i aktywować się z nią fizycznie. Można chodzić, wędrować, biegać, jeździć na rowerze, pływać, biegać po bieżni, jeździć konno, pływać kajakiem, czy co tam jeszcze komu przyjdzie do głowy. Endomondo zapamiętuje Twoje aktywności tworzac historię. Można mieć znajomych z całego świata, którzy będą Cię motywować do ruszania się, można brać udział w rywalizacjach często w ten sposób wspomagając różne fundacje. Endomondo jest dla każdego, nie tylko dla wyczynowców. A na prawdę pomaga w samodyscyplinie i wyrabia chęć rywalizacji sportowej.
9
Chill Out Room / Odp: Co myślicie o balach charytatywnych?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez oknodand dnia Styczeń 20, 2018, 04:40:05 pm »
Od 5 lat chodzę na bal charytatywny. Bratanica ma zespół Downa i w jej ośrodku jest właśnie organizowany na rozbudowę i wyposażenie.
Co roku kwota zebranych pieniędzy an balu rośnie, a ośrodek powoli przypomina nowoczesny, doskonale wyposażony budynek.
Pracy jeszcze dużo, ale jestem jak najbardziej za!
10
Chill Out Room / Plotki o kobietach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ratiomop83 dnia Grudzień 14, 2017, 12:36:13 pm »
Społeczność nieraz niesłusznie przypisuje kobietą pewne etykietki. Najczęściej etykietke "dziweczki". Moja sprawa jest następująca: jestem dziewicą, lubię imprezy i dobrą zabawą, lubię wypić. Raz miałam gorszy dzień, trochę przesadziłam i przelizałam na imprezie 3 chłopaków. Nie miałam z tym problemu, bo jestem atrakcyjna. Od tego czasu chodzą o mnie plotki ,że jestem dziwką. Nigdy nawet z nikim nie spałam... Będąc pełnoletnią chyba mogą się całować z kim chcę? No błagam... Czy nie sądzicie, że tak pochopne oceny są krzywdzące...?
Strony: [1] 2 3 ... 10