SMF - Just Installed!

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - artur

Strony: [1] 2 3
1
Inne / Dlaczego warto medytować?
« dnia: Czerwiec 16, 2017, 01:25:10 pm »
Medytowanie w Polsce jest jeszcze mało popularne i tak naprawdę niewielu ludzi zna zalety codziennych medytacji. Jeszcze mniej ludzi medytuje regularnie. Okazuje się jednak, że medytacja ma bardzo duży wpływ nie tylko na nasze samopoczucie, ale i na zdrowie. Co ciekawe są już badania naukowe potwierdzające skuteczność regularnych medytacji.

Jak wygląda taka prawidłowa medytacja?

Medytować może każdy bez względu na wiek i zdrowie. Z pewnością kojarzysz obrazki z filmów, w których osoba medytująca jest ubrana cała na biało i medytuje w pozycji kwiatu lotosu. Oczywiście możesz medytować w taki sam sposób, ale nie jest to konieczne.

Medytowanie jest niezwykle proste. Wszystko co potrzebujesz to budzik ustawiony na 15 minut i trochę spokoju. Znajdź miejsce, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Może to być pokój, park. Nie jest ważne gdzie. Następnie usiądź lub połóż się tak by było Ci wygodnie. Osoby początkujące powinny medytować na siedząco, bo tak jest najwygodniej. Następnie odpal budzik na 15 minut (ja używam stopera kuchennego, ale może być to zwykły budzik w komórce). Następnie zamknij oczy i zacznij powoli, ale głęboko i regularnie oddychać przez nos.

Najważniejsze jest to by podczas medytacji nie otwierać oczu i starać się nie myśleć o niczym. Początkujący będą mieć problem z wyczyszczeniem myśli, ale z czasem i oni nie mają z tym problemu. Podczas medytacji możesz rozmyślać na różne tematy, ale staraj się nie myśleć o negatywnych rzeczach.

Jakie są zalety medytacji?

1. Po pierwsze medytacja nic nie kosztuje – nie musisz kupić żadnego sprzętu, nie musisz opłacać żadnego karnetu. Potrzebujesz tylko chwili spokoju.

2. Medytacja sprzyja twórczemu myśleniu – wielu znanych twórców i naukowców przyznało się do tego, że najlepsze pomysły przychodzą im do głowy właśnie podczas medytacji.

3. Medytacja zwiększa produktywność – medytacja uczy Cię koncentracji i skupienia, dzięki czemu jesteś wstanie wykonywać zadania znacznie szybciej i poprawniej.

4. Zwiększa się twoja empatia – staniesz się osobą bardziej wrażliwą.

5. Zwiększy się Twoja sprawność umysłowa – medytacja poprawia pamięć, umiejętność koncentracji oraz szybkość uczenia się i zapamiętywania.

6. Medytacja obniża poziom złego cholesterolu i obniża szansę Twojej śmierci z powodu choroby serca.

7. Medytacja sprawi, że zrelaksujesz się i odprężysz.

8. Medytacja obniży poziom stresu i złego samopoczucia.

9. Medytacja poprawia metabolizm. Jest to może bardzo kontrowersyjne stwierdzenie, ale znalazłem o tym informacji w kilku źródłach.

10. Medytacja nie ma żadnych niechcianych skutków ubocznych.

Jestem ciekawy waszej opinii na temat medytacji. Czy słyszeliście może o medytacji? Czy regularnie medytujecie, a może dopiero chcecie zacząć!?

2
Oferta sklepu / Promocje 7.05.2017 - 13.05.2017
« dnia: Czerwiec 09, 2017, 11:26:53 am »
Cześć!

W tym tygodniu mamy dla was
naprawdę SUPER ofertę!

Migdały 1 KG
za 19,99 PLN!


Link do produktu:

http://bioindygo.pl/pl/p/Migdaly-cale-1000g/170Dla odbiorców naszego newslettera mamy
kod rabatowy -4% na cały asortyment.

Twój kod rabatowy to: "mail4"

W ofercie sklepu pojawiły się również nowe produkty:

http://bioindygo.pl/pl/c/Nowosci/54

Pozdrawiam i życzę
miłego dnia!

Artur

3

Cześć!

Dzisiaj jest jedno z moich ulubionych
świąt: Dzień dziecka!  8)

Dlatego chciałbym Ci życzyć
Wszystkiego Najlepszego
Z Okazji Dnia Dziecka!

Dla sklepu BioIndygo to
również dzień urodzin!

Tak mamy pierwsze urodziny! ;)

Dlatego też chciałbym wam
bardzo serdecznie podziękować za to, że
jesteście z nami!


Dla mnie szczególnie ważne jest
to, że ponad 70% zamówień
to klienci powracający!

Nasz pierwszy rok w liczbach to:

- 2794 zamówienia,

- 1456 sprzedanych opakowań chia,

- 1095 sprzedanych opakowań soli himalajskiej,

- 869 sprzedanych opakowań daktyli.

Pierwszy rok był naprawdę dobry, ale
mam nadzieję, że kolejny będzie już
dużo lepszy ;)


____________

Z rzeczy bieżących.

Tydzień temu nie było daktyli, więc
w tym są w promocji.

Daktyle 1kg za 8,99 zl:

http://bioindygo.pl/pl/p/Daktyle-bez-pestek-1000g/156

______________

Dla odbiorców naszego newslettera mamy
kod rabatowy -4% na cały asortyment.

Twój kod rabatowy to: "mail4"

W ofercie sklepu pojawiły się również nowe produkty:

http://bioindygo.pl/pl/c/Nowosci/54

Pozdrawiam i życzę
miłego dnia!

Artur4
Oferta sklepu / Promocje 1.05.2017 - 7.05.2017
« dnia: Maj 11, 2017, 07:47:27 pm »
Witajcie

W tym tygodniu mam dla was przygotowane naprawdę ciekawe promocje:

Gruboziarnista sól himalajska 1 kg za 4,99 PLN:
http://bioindygo.pl/pl/p/Gruboziarnista-sol-himalajska-1-kg/362

Kasza jaglana 1 kg za 4,99 PLN:
http://bioindygo.pl/pl/p/Kasza-jaglana-1000g/57

Mąka kokosowa 1kg za 5,99 PLN:
http://bioindygo.pl/pl/p/Maka-kokosowa-1000g/68

Zapraszam ;)


5
Sugestie dotyczące forum / Sugestie dotyczące forum
« dnia: Kwiecień 25, 2017, 04:23:38 pm »
Witajcie!

Jak widzicie forum dopiero raczkuje i jest jeszcze we wstępnej fazie. W tej chwili pracuje nad jego wyglądem i sprawdzam, czy wszystko od strony technicznej jest OK.

Możecie już z niego korzystać, do czego was serdecznie zapraszam ;) W miarę możliwości też będę starał się udzielać się w wątkach tworzonych prze Was.

Jeżeli macie jakieś pomysły dotyczące funkcjonowania albo wyglądu forum to zapraszam do dyskusji.

O forum prosiło mnie już kilku klientów naszego sklepu i chciałbym żeby było to miejsce, w którym osoby, dla których temat zdrowego odżywiania jest bliski mogły podyskutować ze sobą swobodnie.

Jeżeli chcecie pomóc w rozwoju forum to najlepszym sposobem na to będzie wzięcie aktywności w toczących się dyskusjach i zainicjowanie nowych. Za co z góry bardzo dziękuję :)

Pozdrawiam,
Artur

6
Chill Out Room / Prawdziwy dżentelmen
« dnia: Kwiecień 17, 2017, 05:15:26 pm »
Znalezione w Internecie:

"Mój mąż na początku naszej znajomości (6 lat temu) miał Passata kombi z 92 roku. Byłam miło zaskoczona jego zachowaniem bo zawsze otwierał mi drzwi, co się później okazało to klamka była z zewnątrz zepsuta i tylko on potrafił ją otworzyć..."

;)

7
Wyświetlacz to najważniejszy element każdego smartfonu. Jest to jednocześnie najbardziej kruchy element urządzenia, zwłaszcza w przypadku iPhone 6 i 6s. Wynika to przede wszystkim z większych wymiarów oraz gładkości – elementy te sprawiają, że smartfon łatwo może wypaść z rąk.

Wybór metody prac serwisowych zależy przede wszystkim od stopnia uszkodzenia. Wyświetlacz wymaga wymiany w sytuacji, gdy telefon przestaje reagować na polecenia, pojawiają się na nim smugi, białe plamy lub inne zniekształcenia obrazu. W tej sytuacji zazwyczaj uszkodzeniu ulega matryca, a tym samym konieczna staje się jej wymiana.

Zdarza się jednak, że monitor działa, natomiast problemem jest wyłącznie pęknięta szybka (sytuacje takie mają bardzo często miejsce w sytuacji przypadkowego siadania na znajdujący się w tylnej kieszeni telefon). To na pozór niefortunne zdarzenie w istotny sposób wpływa na uszkodzenie telefonu, a dokładniej szybki iPhone'a 6.
Należy pamiętać, by nie zwlekać z naprawą – ostre krawędzie i odłamki mogą porysować matrycę, czego efektem będą znacznie większe problemy.

Zasadniczo wymiana szyby w iPhone 6 i 6s powinna uwzględnić wymianę całego wyświetlacza. Wpływ na to mają przede wszystkim cechy konstrukcyjne. Ze względu na koszt elementów wymiennych, rozwiązanie to stanowi droższą opcję.

Czy można samodzielnie wymienić uszkodzoną szybkę?

Zdarza się, że mimo uszkodzenia matryca wyświetlacza nadal pracuje, a co ważniejsze, obraz jest dobrej jakości. W tej sytuacji wystarczy wstawić nową szybkę. Warto pamiętać, że wymiana szybki iPhone 6 jest znacznie tańsza niż ponowne instalowanie całego ekranu, także w przypadku, gdy uwzględnimy doświadczonego serwisanta serwisu „Sprawdzony serwisant”.

Samodzielna wymiana szyby iPhone, w domowych warunkach i bez odpowiednich urządzeń, jest praktycznie nierealna. Niezbędnym narzędziem w tej sytuacji jest separator do podgrzewania wyświetlacza, zmywacz do fabrycznej powłoki klejowej, nowe szkło, żyłka, specjalny klej UV oraz lampa do jego zamocowania. Zasadniczo niezbędne elementy można kupić w Internecie, aczkolwiek nie należą one do tanich, ich koszt nierzadko przewyższa koszt wymiany szybki w profesjonalnym serwisie.

Osoby, które w tego typu pracach nie mają większego doświadczenia, powinny zrezygnować z samodzielnej naprawy, gdyż mogą spowodować nieodwracalne uszkodzenia iPhone'a, których naprawa będzie bardzo droga.
W związku z powyższym, jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko będzie w porządku, oddaj swój telefon do wybranego serwisu, który znajdziesz na stronie „Sprawdzony Serwisant”.

Wymiana szybki w iPhone 6s
Wymiana szybki w iPhone 6

8
Chill Out Room / iPhone 8 – czy okaże się przebojem roku?
« dnia: Styczeń 30, 2017, 01:07:45 pm »
Premiera nowych sprzętów od Apple zawsze jest wielkim wydarzeniem – zapowiadane sporo wcześniej premiery są idealnym tematem do rozmów, plotek i analiz. Specjaliści już teraz zgodnie twierdzą, że najnowszy iPhone 8 od Apple, który ma zostać zaprezentowany we wrześniu tego roku stanie się hitem. Ma być bowiem wyposażony w sporo nowych udogodnień, które z pewnością spodobają się użytkownikom. Twórcy chcą postawić przede wszystkim na wzmocnienie obudowy, ale wprowadzą też kilka innych zmian. Sęk w tym, że to wszystko jedynie…plotki! O najnowszym smartfonie wiemy na pewno bardzo mało, choć wiadomo że we wszystkim jest przynajmniej ziarno prawdy. Co ma zawierać najnowszy smartfon?

Jeśli chodzi o wspomniane zmiany w obudowie, twórcy mają zamiar wykonać ją ze szkła oraz ze stali nierdzewnej. To spore odejście od serwowanego ostatnio aluminium, które od kilku lat stosowane było przez Apple, a które na przykład w popularnym modelu iPhone 6 doprowadziło do sporych kłopotów z trwałością drogiego sprzętu. Wychodząc więc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Apple zdecydowało się na wytrzymalsze rozwiązanie, osiągnięte dzięki nowej metodzie obróbki metalu, pozwalającej na łączenie ze sobą dwóch brył. Dzięki temu otrzymamy model z ramą ze stali nierdzewnej, a pewne elementy smartfona będą szklane. Z pewnością odporność na wyginanie będzie dużo wyższa – co przełoży się na jeszcze większe zainteresowanie premierowym sprzętem.

To jednak nie wszystkie zmiany, jakie Apple chce wprowadzić. Jak wspomniano wcześniej, są to jedynie plotki, jednak podobno firma z Cupertino ma zaprezentować aż trzy wersje nowego iPhone’a, przy czym jedna z nich ma być o wiele tańsza niż dotychczas znane modele smartfonów Apple. Byłby to z pewnością jeszcze większy hit, bo mnóstwo osób chciałoby się pochwalić sprzętem od Apple, ale po prostu uważają go za zbyt drogi. Do takich osób tańszy model mógłby zostać skierowany. Wydaje się jednak, że Apple raczej nie zdecyduje się na duże zejście z cen – w końcu za wysoką jakość trzeba odpowiednio zapłacić. Apple stało się synonimem urządzeń prestiżowych, wysokiej klasy. Dlatego raczej nie odejdzie od tej linii programowej. Inni twierdzą więc, że zaprezentowane mają być dwie wersje nowego smartfona, przy czym jedna rzeczywiście ma być tańsza, ale nie będzie to zbyt duża różnica cenowa. Jak jednak wiadomo, w przypadku Apple każda obniżka może znacznie zwiększyć sprzedaż.

Jeśli chodzi o inne zmiany, jakie mają zostać wprowadzone w najnowszym smartfonie, iPhone 8 ma zostać wyposażony w technologię 3D Touch z czytnikiem linii papilarnych zespolonym z ekranem. W ten sposób zostanie zastąpiony dotychczas obecny przycisk HOME. Smartfon ma też mieć małe ramki wokół wyświetlacza OLED i możliwość bezprzewodowego, szybkiego ładowania. Zwłaszcza ten ostatni pomysł może zadecydować o popularności nowego modelu, który – zdaniem między innymi analityków z KGI – ma stać się jeszcze sławniejszy od iPhone’a 6 czy 6 Plus. Twierdzą oni, że Apple w drugiej połowie roku sprzeda od 120 do 150 milionów egzemplarzy nowego urządzenia. Czy tak będzie? Musimy poczekać na premierę, żeby się przekonać!

9
Chill Out Room / Sukces Apple Watch Na Rynku Światowym
« dnia: Grudzień 28, 2016, 10:30:00 am »
Apple Watch to kolejny produkt firmy Apple, który odniósł wielki sukces na rynku i cieszy się coraz to większą sprzedażą, a zyski rosną z dnia na dzień. Najbardziej owocny był dla tego produktu tydzień przedświąteczny, w którym to Apple Watch pobił rekordy sprzedaży, co potwierdza najnowszy raport firmy analitycznej Slice Intelligence.
 
Nie ma co się dziwić – smartwatche stały się w dzisiejszych czasach niezwykle popularne przez swoją funkcjonalność, a także wygląd. Gadżet mieści w sobie niemalże wszystkie funkcje tradycyjnego smartfona, a jego kompaktowe wymiary ułatwiają nam życie. Apple Watch znalazł się również na liście najpopularniejszych prezentów pod choinkę, osiągając tym samym najwyższą sprzedaż w historii tego produktu.

http://www.techpage.pl/telefony/sukces-apple-watch-na-rynku-swiatowym
http://www.sprawdzonyserwisant.pl/

10
Firma Apple wysłała do swoich klientów jeden z tych komunikatów, wobec których trudno jest zachować obojętność, amerykański gigant zadeklarował bowiem, że obniży koszty niektórych napraw telefonów iPhone 6 Plus. Firma nie wskazała tego wprost, można jednak domniemać, że w centrum jej zainteresowania znajdzie się przede wszystkim tak zwana epidemia dotyku, problem, który dziesiątkuje obecnie smartfony.

Użytkownicy telefonów iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus (zwłaszcza ze Stanów Zjednoczonych} już od pewnego czasu informują o problemach z wyświetlaczem. Niepokoi zwłaszcza szary pasek, który pojawia się u góry ekranu rozszerzając się wraz z postępem „choroby”. Jego obecność potrafi być wyjątkowo kłopotliwa, ma bowiem niekorzystny wpływ na działanie innych funkcji dotykowych.

Problem dotyczy zresztą nie tylko samej „choroby dotyku”, ale również dotychczasowej polityki Apple w tym zakresie, osoby zmagające się z tym problemem nie ukrywały bowiem swojego rozczarowania tym, że naprawy nie są objęte programem gwarancyjnym. Nie znajduje to uzasadnienia zwłaszcza, że wiele wskazuje na to, że mamy do czynienia z błędem konstrukcyjnym, a nie nieprawidłowym użytkowaniem samego telefonu przez osoby, które z niego korzystają.

W opinii ekspertów źródłem problemów są dwa podzespoły, których zadaniem jest najpierw odbieranie dotyku użytkownika, a następnie – zmienianie go w komendę, którą ma odebrać telefon komórkowy. Podzespoły te nie są zabezpieczone we właściwy sposób, podczas użytkowania telefonu może więc dojść do naruszenia połączenia pomiędzy nimi oraz płytą główną.

Apple argumentuje, że problem ten pojawia się przede wszystkim wówczas, gdy iPhone 6 Plus jest narażany przez swoich użytkowników na wielokrotne upadki na twarde powierzchni, każdy z nich prowadzi bowiem do utraty połączenia pomiędzy układami scalonymi i laminatem. Gdy proces ten postępuje, ekran dotykowy coraz częściej przestaje reagować na dotyk. Analizy firmy sugerują, że stan taki staje się dokuczliwy przede wszystkim wówczas, gdy iPhone 6 Plus wielokrotnie spada na twardą powierzchnię, a przy tym nieostrożny użytkownik poddaje go również innym formom nacisku.

Źródło informacji: https://sprawdzonyserwisant.pl/

11
Chill Out Room / iPhone 6/6 Plus i jego problemy z wyświetlaczem
« dnia: Grudzień 20, 2016, 05:05:36 pm »
Fani iPhone’ów wiedzą, że model 6 jest dostępny na rynku niespełna dwa lata. Niestety, przez ten okres znacznie wzrosła liczba użytkowników zgłaszających problemy z wyświetlaczami. Liczba urządzeń z taką usterką stale rośnie.

Jak wiadomo, model iPhone 6 i 6 Plus już kilkakrotnie przysparzał problemów swoim użytkownikom. Tym razem kłopot jest poważny, bo nie dotyczy jedynie konkretnych typów modeli czy pojedynczej partii urządzeń. Co istotne dla posiadaczy smartfonów marki Apple, iPhone 6s jest wolny od tego problemu – zawdzięcza to przede wszystkim wzmocnionej konstrukcji oraz zmianie umiejscowienia sterowników dotyku.

Jak objawia się problem?

Problemy z wyświetlaczami w modelach iPhone 6 objawiają się w różny sposób. Z jednej strony ekran w  ogóle przestaje reagować na dotyk bądź reakcja jest znacznie opóźniona w czasie, co praktycznie uniemożliwia korzystanie z urządzenia. Niektórzy użytkownicy skarżą się z kolei na występowanie szarych pasków, które skutecznie pogarszają widoczność na ekranie; paski zwykle pojawiają się w jego górnej części. Problem nie dotyczy tylko jednej partii, bowiem zgłoszono go tak w Stanach Zjednoczonych, jak i w Polsce. Właściciel STS Telecom, Jason Wilmer, potwierdził wzmożona ilość zgłoszeń dotyczących właśnie tego problemu z przypadku urządzeń iPhone 6.

Naprawa? Dość drastyczna

Niestety zwykła wymiana wyświetlacza w tym przypadku nie wchodzi w grę, ponieważ to nie z nim – paradoksalnie – jest problem. Specjaliści uważają, że główną przyczyną kłopotów jest konstrukcja szóstek, o której swego czasu było dość głośno w świecie technologicznym. Z drugiej strony za nieodpowiednie reakcje ekranu odpowiada sterownik dotyku, umiejscowiony na płycie głównej. Z tego powodu osoby zgłaszające się z tym problemem do serwisów mają niewiele rozwiązań. Mogą wymienić cały telefon – w Polsce jest to możliwe przez rok na podstawie gwarancji i dwa lata na podstawie rękojmi; to rozwiązanie będzie najlepsze, jeśli któreś z tych praw nadal nas dotyczy. W innym przypadku niezbędna jest wymiana płyty głównej albo sterownika, choć to jest zadanie dla osób doświadczonych i mających w tym względzie odpowiednią wiedzę.

Niestety to już nie pierwszy raz, kiedy iPhone 6 boryka się z problemami technicznymi. Jeszcze w 2015 marka zdecydowała się wymienić w ramach specjalnego cyklu naprawczego tylne aparaty iSight, które szwankowały w modelach z ekranami o rozmiarze 5,5 cala. Pozostaje pytanie, czy w związku z rosnącą ilością problemów z wyświetlaczami w tym samym modelu znów zostanie wprowadzona indywidualna akcja ich wymiany?

Jeśli macie podobny problem to polecam: https://sprawdzonyserwisant.pl/

12
Oferta sklepu / Młody jęczmień proszek 1000 g
« dnia: Grudzień 03, 2016, 08:45:29 pm »
Stosowanie młodego jęczmienia

Zaleca się spożywać 1-2 łyżeczki proszku młodego jęczmienia dziennie.

Właściwości młodego jęczmienia

Młody jęczmień w proszku to bogactwo niezwykle cennych witamin i minerałów. Dziś już wiadomo, że to źródło witaminy C, witaminy B1, witaminy B2, witaminy B6, kwasu foliowego oraz beta-karotenu. Młody jęczmień w szczególności powinien zagościć w jadłospisie u osób, które borykają się z trądzikiem i owrzodzeniami. Młody jęczmień to bogactw chlorofilu. Jak wiadomo - chlorofil pomaga oczyścić organizm z toksyn i metali ciężkich.

Młody jęczmień w proszku to bogactwo antyoksydantów. Antyoksydanty hamują działanie wolnych rodników, a tym samym - chronią organizm przed procesem starzenia się, chorobami nowotworowymi i astmą oskrzelową. Młody jęczmień w proszku posiada niespotykany dotąd potencjał zdrowotny - rozwiązuje problemy z trądzikiem, atopowym zapaleniem skóry, owrzodzeniami i egzemą. Dzięki silnym właściwościom przeciwzapalnym i przeciwwirusowym, rozwiązuje wiele dolegliwości żołądkowych.

Przygotowanie młodego jęczmienia w proszku jest niezwykle proste: wystarczy rozpuścić go w soku lub wodzie. Należy jednak pamiętać, by nie zalewać produktu wrzątkiem - wówczas traci on cenne właściwości odżywcze. Tak przygotowany napój zaleca się pić dwa razy dziennie, na około 30 minut przed planowanym posiłkiem.

W sklepie internetowym BioIndygo.pl mogą Państwo znaleźć wiele interesujących produktów. Czy wiesz, że nasiona chia zawierają kwasy omega-3, które wspierają pracę mózgu? Morwa biała bez pestek w swoim składzie zawiera pektyny, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie jelit. BIO cukier kokosowy to znacznie zdrowszy zamiennik cukru - bezpieczny nawet dla diabetyków.

 

 


13
Oferta sklepu / Magnez 250G (cytrynian magnezu)
« dnia: Grudzień 03, 2016, 08:45:02 pm »
Stosowanie magnezu

Stosowany doustnie uzupełnia niedoboru magnezu w organizmie.

Właściwości magnezu

Cytrynian magnezu jest organicznym związkiem chemicznym z grupy cytrynianów, jest to sól kwasu cytrynowego i magnezu. Zawiera dobrze przyswajalną formę magnezu. Magnez przeciwdziała skutkom stresu, skurczom mięśni, zakrzepom. Uczestniczy w przekazywaniu impulsów nerwowych. Pomaga w zachowaniu fizycznej i psychicznej równowagi. Wspomaga układ odpornościowy. Bierze udział w procesie tworzenia insuliny, przeciwdziała osteoporozie oraz migrenom.

W sklepie internetowym BioIndygo.pl mogą Państwo znaleźć wiele interesujących produktów. Drobna sól himalajska rekomendowana jest dla kobiet, które borykają się ze schorzeniami ginekologicznymi. Mąka jaglana to produkt wyjątkowo lekkostrawny, bezpieczny dla osób cierpiących na celiakię. Morwa biała bez pestek powinna zagościć w jadłospisie każdego, kto dba o zdrowie.

 

14
Oferta sklepu / Guarana mielona 500g
« dnia: Grudzień 03, 2016, 08:44:29 pm »
Stosowanie guarany mielonej

Zaleca się spożywać 1-2 łyżeczki guarany mielonej dziennie.

Właściwości guarany mielonej

Guarana to roślina rosnąca w dorzeczach Pary i Amazonki. Od wieków używana przez rdzennych mieszkańców tych terenów, ze względu na jej właściwości energetyczne. Ziarna guarany zawierają 4 razy więcej kofeiny niż ziarna kawowca. Pobudzające działanie guarany utrzymuje się aż do 6 godzin. Poza tym - guarana posiada bardzo duże ilości antyoksydantów, które zwalczają wolne rodniki, opóźniają procesy starzenia i chronią przed udarem i zawałem. Posiada właściwości rozciągające i lipolityczne, dzięki czemu wspomaga walkę z cellulitem.

W sklepie internetowym BioIndygo.pl mogą Państwo znaleźć wiele interesujących produktów. Czy wiesz, że daktyle bez pestek to źródło antyoksydantów...? Drobna sól himalajska podkreśli smak Twoich potraw. Dietetycy od lat apelują, by znaleźć zdrowszy zamiennik cukru. Ciekawą propozycją jest BIO cukier kokosowy. 

15
Oferta sklepu / Jodavit 250ml - produkt wycofany ze sprzedaży
« dnia: Grudzień 03, 2016, 08:43:59 pm »
Stosowanie Jodavit

Osobom dorosłym zaleca się spożywać 3-5 ml preparatu Jodavit.

Właściwości Jodavit

Jodavit jest suplementem diety, będącym źródłem jodu, nazywanego pierwiastkiem życia. Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) około 40% ludzi mieszka na terenach o różnym poziomie niedoboru jodu. Brak tego pierwiastka prowadzi do nieprawidłowego funkcjonowania tarczycy, co może doprowadzić do wielu poważnych chorób np. depresji, miażdżycy, osteoporozy, otyłości, bezpłodności, raka tarczycy.

Systematyczne stosowanie preparatów z jodem korzystnie wpływa na leczenie takich dolegliwości jak: niedoczynność tarczycy, miażdżyca, otyłość, problemy ginekologiczne, a także zmniejsza ryzyko poronień i wad rozwojowych płodu.

W sklepie internetowym BioIndygo.pl mogą Państwo znaleźć wiele interesujących produktów. Szukasz produktu, który będzie stanowić źródło łatwo przyswajalnego białka...? Sięgnij po BIO moringa proszek! Dietetycy od lat apelują, by znaleźć znacznie zdrowszy zamiennik klasycznego cukru. BIO cukier kokosowy to bezpieczna propozycja dla każdego - nawet dla diabetyków. Mąka jaglana to produkt lekkostrawny, który nie zawiera glutenu.

 

 

 

Strony: [1] 2 3