SMF - Just Installed!

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Morela

Strony: [1]
1
Jak dla mnie ta dieta to nie jest dobry pomysł, posiłki powinno się jeść częściej, ale w mniejszych ilościach, a na tej diecie się wygłodzisz, może coś pomoże, ale potem będzie się zasysać wszystko.

2
Szczerze o wszystkich dietach / Odp: Zdrowy styl życia
« dnia: Sierpień 24, 2017, 08:44:41 am »
Osiągnięcie zdrowego stylu życia wcale nie jest takie trudne, trzeba mieć tylko trochę chęci i wytrwałości, można też wspomagać się innymi środkami, podpowiedziami w sieci czy też takimi stronami https://mrchef.pl/misja gdzie wspomagają w gotowaniu i dostarczają zdrowych i sprawdzonych składników.

3
Chill Out Room / Odp: Jak sobie radzicie ze stresem?
« dnia: Sierpień 24, 2017, 08:39:19 am »
Ja niestety raczej dosyć kiepsko, choć chciałabym to zmienić

4
Chill Out Room / Odp: brak slubu koscielnego a rozgrzeszenie
« dnia: Sierpień 24, 2017, 08:37:55 am »
Chyba można i chyba chodziło ci o to, że ma się tylko ślub cywilny. Kiedyś patrzono na to krzywo, ale czasy się zmieniły, wazne żeby dziecko było wychowywane w wierze, są też i inne okoliczności. Moi rodzice nie mieli ślubu kościelnego, ale nie dlatego, że nie chcieli, a dlatego, że nie mogli (ojciec po rozwodzie). I problemu nie było, nikt nie wytykał ich palcem i nie nazywał grzesznikami.

5
Chill Out Room / Odp: Po co sie zenic
« dnia: Sierpień 24, 2017, 08:36:05 am »
No cóż, ślub daje wiele korzyści, także prawnych, jeżeli szukać bardziej przyziemnego znaczenia. Dla mnie ślub to też coś więcej i ma w sobie bardziej wyniosłe znaczenie

6
Chill Out Room / Odp: Kobieta musi sie malowac
« dnia: Sierpień 24, 2017, 08:35:18 am »
No cóż... powiem całkiem szczerze, że ja się nigdy nie maluję i nie mam z tym żadnego problemu

Strony: [1]